هفته بعد مدعیان را می گیریم/ سطح فنی لیگ برتر تکواندو بالاست

ملی پوش تیم تکواندو زاگرس جنوبی گفت: فصل جدید لیگ برتر تکواندو در سطح فنی بالایی برگزار می شود و به امید خدا در این رقابت سخت و فشرده، مدعیان را در هفته سوم پست سر می گذاریم.

میرهاشم حسینی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: شرایط لیگ برتر نسبت به سال‌های گذشته تغییر کرده برگزاری مسابقات به سبک گرندپری باعث شده رقابت‌های سخت و فشرده‌ای را در پیش داشته باشیم. در این بین تیم‌های مدعی رقابت نزدیکی برای رسیدن به عنوان قهرمانی دارند که واقعاً رسیدن به این هدف کار دشواری است.

وی در مورد کسب مدال طلا در هفته دوم لیگ برتر گفت: خدا را شکر می‌کنم که توانستم با این مدال به تیم خودم کمک کنم. در هفته اول ملی پوشان پس از حضور در تمرینات پرفشار در اردوی تیم ملی به مسابقات لیگ آمدند به همین دلیل بدن ملی پوشان در مسابقات لیگ جواب نداد ولی در این هفته همه نفرات مسابقات خوب و قابل قبولی به نمایش گذاشتند و با مدال‌های کسب شده به تیم خود کمک کردند.

ملی پوش تیم زاگرس جنوبی در پاسخ به این سوال که آیا نحوه جدید برگزاری لیگ می‌تواند به تیم ملی کمک کند یا خیر گفت: من به شخصه چنین احساسی را ندارم ملی پوشان دائم در اردو هستند و مسابقات مختلف و سطح بالایی چون گرندپری را تجربه می‌کنند مسابقات جهانی و آسیایی هم هست. این شیوه برگزاری لیگ نیز مزید بر علت می‌شود تا تکواندوکارانی که در اردوی تیم ملی حضور دارند فشار مضاعفی را متحمل شوند. با این وجود مسئولان فدراسیون بدون شک هدفی را برای این شیوه و مدل برگزاری ترسیم کرده اند. ما هم سربازیم و برای اهتزاز پرچم مقدس کشورمان همه تلاش خود را انجام می‌دهیم.

حسینی در مورد جایگاه تیم زاگرس در جدول رده بندی گفت: در شرایط فعلی با اختلاف ناچیز نسبت به تیم پالایش نفت تیم سوم جدول هستیم ولی این جایگاه تغییر خواهد کرد. اغلب نفرات تیم ما ملی پوش بوده و در اردوی تیم ملی حضور دارند. موضوعی که در نتایج تیم ما در هفته نخست خیلی تأثیر گذار بود. در هفته دوم عملکرد بهتری داشتیم و با نتایجی که رقم خورد فاصله امتیازی خود را کاهش دادیم

وی در پایان ضمن تشکر از کادر فنی و مدیریت باشگاه نفت مناطق مرکزی گفت: لیگ برتر در دو هفته پایانی شرایط متفاوتی را با رقابت سه تیم مدعی تجربه خواهد کرد. ان شاالله با همت همه اعضای تیم و کادر فنی بتوانیم از دو رقیب دیگر عبور کرده و به قهرمانی برسیم.