مهرسان جدال با سپاهان را به دیدار سرنوشت‌ساز کشاند

تیم والیبال مهرسان با شکست فولاد مبارکه سپاهان در دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر زنان ضمن جبران ناکامی دور رفت، تعیین فینالیست را به مسابقه سوم و سرنوشت‌ساز کشاند.

مهر: مرحله نیمه‌نهایی بیست‌وسومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران با حضور تیم‌های سایپا تهران، فولاد مبارکه سپاهان، مهرسان تهران و ذوب آهن اصفهان به صورت دو برد از سه مسابقه پیگیری می‌شود.

در دور رفت این رقابت‌ها فولاد مبارکه سپاهان و سایپا در جدال‌های چهار سته حریفان خود را شکست دادند و در یک قدمی صعود به فینال قرار گرفتند تا امروز (دوشنبه ۲۳ بهمن) برای دومین بار به مصاف حریفان خود بروند.

در این راستا، تیم مهرسان از ساعت ۱۲ در سالن فدراسیون والیبال میزبان فولاد مبارکه سپاهان بود و سه بر دو به پیروزی رسید تا تعیین فینالیست به مسابقه سوم کشیده شود.

شاگردان فریبا صادقی سرمربی سپاهان در ست نخست ۲۵ بر ۱۸ به پیروزی رسیدند، اما در ست دوم ۲۷ بر ۲۵ مغلوب مهرسان شدند تا دو تیم از نظر ست شماری یک بر یک شوند.

ست سوم این دیدار نیز ۲۵ بر ۱۶ به سود مهرسان شد و در ست چهارم سپاهان با امتیاز ۲۵ بر ۲۳ فاتح میدان شد تا کار دو تیم به تساوی کشیده شود و ست حساس پنجم تعیین کننده نتیجه نهایی این مسابقه شود.

مهرسانی‌ها در ست پنجم ۱۵ بر ۱۳ به پیروزی رسیدند تا فاتح دیدار دور برگشت شوند و تعیین فینالیست به مسابقه سوم دو تیم کشیده شود.

مهرسان در مرحله مقدماتی و دور رفت مرحله نیمه‌نهایی سه شکست برابر سپاهان تجربه کرد اما با برد امروز جدال حساس دو تیم برای صعود به فینال را به بازی بعدی و سرنوشت ساز کشاند تا امیدش برای حضور در دیدار نهایی همچنان زنده بماند.

طوبی بهپوری، اکرم ابوالقاسم، زهرا شیری و نسرین حق‌شناس به ترتیب به عنوان نماینده سازمان لیگ، ناظر داوری و فنی، داور اول و داور دوم، نظارت و قضاوت این مسابقه را برعهده داشتند.

تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و سایپا تهران در دیگر مسابقه دور برگشت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر زنان باهم رقابت کردند و سایپا با شکست حریف در دو مسابقه متوالی به فینال صعود کرد.

دیدار سوم دو تیم فولاد مبارکه سپاهان و مهرسان تهران روز شنبه ۲۸ بهمن در اصفهان برگزار می‌شود تا از حریف سایپا در دیدار نهایی رونمایی شود.