تلاش برای جدایی انداختن میان مردم و انقلاب محکوم به شکست است

سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای ۲۲ بهمن را عید انقلاب اسلامی دانست و تأکید کرد: تلاش‌های دشمنان برای جدایی انداختن میان مردم و انقلاب اسلامی، مذبوحانه و محکوم به شکست است.

مهر نوشت: سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای از آحاد و اقشار مختلف مردم و امت حزب‌الله برای حضور هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی وحدت‌بخش و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
«وَ لَقَدْ أَرْسَلْنا مُوسی بِآیاتِنا أَنْ أَخْرِجْ قَوْمَک مِنَ الظُّلُماتِ إِلَی النُّورِ وَ ذَکرْهُمْ بِأَیامِ اللَّهِ إِنَّ فی ذلِک لَآیاتٍ لِکلِّ صَبَّارٍ شَکورٍ»

ایام‌الله روزهایی است که حاکمیت مطلق خداوند بر همه اسباب و عوامل برای همگان آشکار می‌شود؛ همچون یوم‌الله ۲۲ بهمن که نهضت الهی و اسلامی حضرت روح‌الله الموسوی خمینی، به ثمر نشست و بنیان ظلم و جهالت و رذالتِ طاغوتی برای همیشه از ایران اسلامی ریشه‌کن شد. این ایام‌الله را باید قدر دانست و شکر آن را به جای آورد.

به راستی، یوم‌الله ۲۲ بهمن، عید انقلاب است و حضور مردم ایران اسلامی در این جشنِ پیروزی و ظفرمندی، سال به سال شکوه و رونق بیشتری گرفته است و امسال نیز این حضور به حول و قوه الهی، تجلی افزون‌تری پیدا خواهد کرد تا جهانیان یک‌بار دیگر نظاره کنند که تلاش‌های دشمنان برای جدایی انداختن میان مردم و انقلاب اسلامی، مذبوحانه و محکوم به شکست است.

از سوی دیگر، چهل و پنجمین سالگرد فجر پیروزی، نویدبخش تثبیت و توسعه پیام ظلم‌ستیز و عدالت‌جویانه انقلاب اسلامی در قلوب آزادگان جهان است؛ همان‌ها که امروز در اقصی‌نقاط دنیا، از جنایات رژیم منحوس صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه، اعلام انزجار و نفرت می‌کنند و به حقانیت یکی از شعارهای انقلاب اسلامی در خصوص ضرورت نابودی غده سرطانی صهیونیسم از عالم، ایمان آورده‌اند.

از همین رو سازمان بسیج مستضعفین، آحاد و اقشار مختلف مردم و امت حزب‌الله را به حضور هرچه باشکوه‌تر در راهپیمایی وحدت‌بخش و دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن در سراسر ایران اسلامی دعوت می‌کند.