سپاهان با شکست مهرسان در آستانه فینال قرار گرفت

تیم فولاد مبارکه سپاهان در دور رفت مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر والیبال زنان موفق به شکست مهرسان شد تا در آستانه صعود به فینال قرار گیرد.

مهر: مرحله نیمه‌نهایی بیست‌وسومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر زنان ایران از امروز (سه‌شنبه ۱۷ بهمن) با حضور تیم‌های سایپا تهران، فولاد مبارکه سپاهان، مهرسان تهران و ذوب آهن اصفهان آغاز شد.

در دومین دیدار دور رفت این رقابت‌ها فولاد مبارکه سپاهان در سالن شهید میثمی میزبان مهرسان تهران بود و سه بر یک حریف خود را شکست داد.

فولادی‌ها که در پایان مرحله مقدماتی با ۱۰ برد و ۲۸ امتیاز رتبه دوم جدول را به خود اختصاص دادند در ست دوم این مسابقه ۲۵ بر ۲۳ مغلوب میهمان خود شدند، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم با امتیازهای ۲۵ بر ۱۹، ۲۵ بر ۱۸ و ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسیدند تا نخستین گام را برای حضور در فینال موفقیت‌آمیز برداشته باشند.

مهرسان تهران که مرحله مقدماتی را با ۸ برد، ۲۵ امتیاز و کسب جایگاه سوم جدول به پایان رساندند، روز دوشنبه ۲۳ بهمن در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی میزبان فولاد مبارکه سپاهان هستند.

آمنه خواجه‌ئیان نماینده سازمان لیگ، منیژه منصور صادقی ناظر فنی و داوری، نرگس افشین داور اول و فرحناز قویدل داور دوم این مسابقه بودند.

این دیدار همچون مسابقه دو تیم سایپا و ذوب‌آهن ۱۲۱ دقیقه طول کشید و ۹۰ تماشاگر داشت.

در نخستین دیدار این مرحله نیز سایپا سه بر یک ذوب‌آهن را شکست داد تا سایپا و فولاد با یک برد برای صعود به فینال به یک پیروزی دیگر نیاز داشته باشند.