روحیه انرژی‌بخش ایثارگران می‌تواند گشایش بخش امور کشور باشد

مهر نوشت: سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور گفت: بنیاد نهاد انقلابی و افضل‌نهادها است که ما در آن به خانواده شهدا و ایثارگران خدمت می‌کنیم. انقلاب ایران نقطه تحولی در سرنوشت عالم بود و باعث تغییر در عالم شد. انقلاب اسلامی انفجار نور بود. انقلاب ایران فارغ از نژاد و قومیت و رنگ […]

مهر نوشت: سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور گفت: بنیاد نهاد انقلابی و افضل‌نهادها است که ما در آن به خانواده شهدا و ایثارگران خدمت می‌کنیم. انقلاب ایران نقطه تحولی در سرنوشت عالم بود و باعث تغییر در عالم شد. انقلاب اسلامی انفجار نور بود. انقلاب ایران فارغ از نژاد و قومیت و رنگ همه ملت‌ها را به توحید و نفی سلطه‌گری دعوت می‌کرد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به نامگذاری روز قدس به عنوان یک نماد توسط امام خمینی (ره)، افزود: روز قدس دنیا را به حق و باطل تفکیک کرد. امام خمینی (ره) جامعه پیامبرگونه‌ای ایجاد کرد که مردم را به صف مبارزه با شیطان بیاورد. ایثارگران افسران نظام جمهوری اسلامی شدند و آنها اعم از زن و مرد افراد بصیری بودند که به رهبر خود لبیک گفتند ایثارگران همه چیز خود را فدا کردند و تضمین‌کننده بقای نظام هستند.

معاون رئیس جمهور خاطرنشان‌کرد: ۱۳۰ تشکل شاهد و ایثارگری ثبت‌شده دارای مجوز در کشور داریم که تشکل‌های وفادار انقلاب هستند زیرا برخاسته از جامعه ایثار گران‌اند. هنوز هم بعد از ۴۵ سال دشمنان در کمین هستند و جوانان غیور از ما در برابر کینه دشمنان حفاظت می‌کنند. تشکل‌های شاهد و ایثارگر اگر روزی در خط مقدم بودند امروز باز هم در میدان هستند.

قاضی‌زاده هاشمی گفت: چهره‌های فرهیخته و هنرمند بسیاری در بین جامعه ایثارگری داریم. جانبازان در راهپیمایی‌های مختلف کشور حضور دارند برای اینکه جز ستون‌های اصلی این نظام هستند. روحیه ایثارگران انرژی‌بخش برای جوانان کشور است و امیدوارم که این روحیه باعث گشایش در امور کشور باشد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان ضمن تبریک ایام‌الله دهه فجر، خاطرنشان‌کرد: امسال تعدادی از جانبازان ۷۰ درصد به خیل شهدا پیوستند ما هنوز مدیون شهدا و جانبازان هستیم و امیدوارم بتوانیم سپاسگزار خوبی به خاطر فداکاری آنها باشیم.