مهلت ارسال آثار به نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون تمدید شد

مهلت ارسال آثار به نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شعار «این صحنه خانه ماست» تمدید شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون مهلت ارسال اثر در بخش‌های «نمایش» (صحنه عروسکی) «نمایشنامه‌نویسی» و «نمایش خلاق» از سوی دبیرخانه نوزدهمین جشنواره هنرهای نمایشی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تمدید شد.

بر همین اساس ثبت‌نام اولیه و ارسال فرم شرکت در بخش «نمایش» (صحنه-عروسکی) تا ۳۰ دی تمدید شده است. همچنین در بخش‌های «نمایشنامه‌نویسی» بارگذاری آثار و «نمایش خلاق» بارگذاری طرح و ایده در سایت تا روز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ تمدید شد.

عمومی‌سازی و مردمی‌سازی نمایش در جامعه و فضاسازی و ارتقای ظرفیت نمایش به عنوان یک رویکرد فراگیر تربیتی از اهداف این جشنواره است.

عکاسی نمایش کارگاه‌های آموزشی و کاروان عروسک‌های غول‌پیکر استان‌ها از بخش‌های جنبی جشنواره است.

موضوع جشنواره شامل توجه به نامداران امیدآفرینی آیین‌های بومی سنتی مذهبی طنز محیط زیست و آزاد می‌شود و گروه سنی نوجوانان و جوانان ۱۲ تا ۲۲ سال و بزرگسالان امکان شرکت در این رویداد هنری را دارند.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و ارسال آثار به نوزدهمین جشنواره ملی هنرهای نمایشی کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند به سامانه جشنواره‌ها و رویدادها به نشانی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.