ایرانی‌ها در کنفدراسیون ورزش‌های آبی آسیا صاحب ۶ کرسی شدند

پس از رایزنی‌های صورت گرفته، شش کرسی بین المللی برای ایران در کنفدراسیون ورزش‌های آبی آسیا کسب شد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، با برگزاری مجمع انتخاباتی کنفدراسیون ورزش‌های آبی آسیا در ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری محسن رصوانی با رای اعضا مجمع به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون ورزش‌های آبی جهان انتخاب شد و فرید فتاحیان به عنوان مدیر اجرایی کنفدراسیون ورزش‌های آبی آسیا باقی ماند.

در همین راستا با کسب این دو جایگاه مهم و ارزشمند در جهان و آسیا رایزنی‌هایی صورت گرفته و شش کرسی در کنفدراسیون ورزش‌های آبی آسیا توسط نمایندگان ایران بدست آمد.

بر همین اساس آرش شرافت وزیری به عنوان رییس کمیته پزشکی ورزش‌های آبی آسیا برگزیده شد. مسعود رضوانی در عضویت کمیته فنی واترپلو آسیا ابقا شد. محسن سمیع زاده به عضویت کمیته مربیان کنفدراسیون ورزش‌های آبی آسیا درآمد و حمید اسکندریون نیز عضو کمیته فنی شنا آسیا شد. همچنین امید حدیقی کرسی عضویت در کمیته فنی شیرجه ورزش‌های آبی آسیا را بدست آورد و امیر ساعد وکیل نیز به عنوان عضو کمیته اخلاق انتخاب گردید.

لازم به ذکر است محسن رضوانی رییس فدراسیون ورزش‌های آبی ایران علاوه بر عضویت در هیات رئیسه فدراسیون ورزش‌های آبی جهان، در جایگاه عضو هیات رئیسه کنفدراسیون آسیا نیز ابقا شد.