یورش نظامیان اسرائیل به مناطق مختلف کرانه باختری

در پی عملیات غرورآفرین صد صهیونیستی مبارز فلسطینی در نابلس، نظامیان اشغالگر صهیونیستی بامداد امروز (پنجشنبه) به مناطق مختلف کرانه باختری یورش بردند.

خبرگزاری مهر: شهر نابلس در کرانه باختری دیروز (چهارشنبه) صحنه نبرد مبارزان فلسطینی با اشغالگران بود و در جریان این نبرد، دو نظامی صهیونیست به هلاکت رسیدند.

پایگاه خبری المیادین گزارش داد که پس از عملیات زیرگیری خودروی مجاهد فلسطین ضد اشغالگران، ارتش اسرائیل هلاکت دو نظامی خود در شرق نابلس طی عملیات خودرویی را تأیید کرد، نظامیان این رژیم به شهرهای رام‌الله، نابلس و طولکرم یورش بردند.

از سوی دیگر و در ادامه مقابله مبارزان فلسطینی با اشغالگران، گردان طولکرم (وابسته به سرایا القدس، شاخه نظامی جهاد اسلامی) اعلام کرد که رزمندگان این گروه مقاومت بامداد امروز در جریان یورش نظامیان اسرائیلی به شهر طولکرم، توانستند تعدادی از آن‌ها را به طور دقیق مورد هدف قرار دهند.

تارنمای فلسطین الیوم نیز اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۸ عملیات علیه نظامیان رژیم صهیونیستی در کرانه باختری انجام شده است که در نتیجه آنها ۲ نظامی ارتش اسرائیل در عملیات ضد صهیونیستی در نابلس به هلاکت رسیدند و سه نظامی دیگر این رژیم نیز بر اثر انفجار بمب دست ساز در طوباس مجروح شده‌اند.

همچنین منابع محلی اعلام کردند نظامیان اشغالگر اسرائیلی بامداد امروز پنج‌شنبه به شهر رام الله در کرانه باختری یورش برده و اقدام به شلیک گستره گاز اشک آور به سمت مردم کردند.

بر اثر شلیک گاز اشک‌آور به داخل بازار سبزیفروشان در رام الله، این بازار دچار آتش‌سوزی گسترده‌ای شد.

همزمان با آغاز عملیات طوفان الاقصی، مبارزان و جوانان فلسطینی در کرانه باختری و قدس اشغالی نیز عملیات‌هایی را در پاسخ به جنایت‌های وحشیانه ارتش رژیم صهیونیستی علیه اهالی غزه انجام داده‌اند.