تظاهرات گسترده مردم آلمان در محکومیت جنایت رژیم صهیونیستی در رفح

در پی جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در شهر رفح، هزاران نفر از مردم آلمان با حضور در خیابان‌های پایتخت این کشور خواستار توقف فوری جنگ و کشتار مردم بی‌گناه فلسطین شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، در پی جنایت تازه رژیم صهیونیستی در شهر رفح، هزاران نفر از مردم آلمان با حضور در خیابان‌های شهر برلین علیه رژیم صهیونیستی شعار دادند و خواستار توقف فوری جنگ و کشتار مردم بی‌گناه فلسطین در شهر رفح و غزه شدند.

مردم أقصی نقاط مختلف جهان روز دوشنبه با راهپیمایی‌های خودجوش خود، ضمن محکوم کردن جنایت یکشنبه‌شب اشغالگران در رفح خواستار پایان دادن به جنگ غزه و جنایت‌های رژیم صهیونیستی شدند.

در همین ارتباط، هزاران نفر در شهر منچستر انگلیس روز دوشنبه با برپایی تظاهراتی در محکومیت کشتار رفح خواستار اجرای حکم دیوان دادگستری بین‌المللی ضد اسرائیل و توقف فوری جنگ شدند. از سوی دیگر، تظاهرات گسترده دیگری در استانبول در حمایت از غزه و فلسطین و محکومیت کشتار وحشیانه آوارگان فلسطینی در رفح برگزار شد.

همچنین، مردم مظلوم بحرین نیز با برگزاری تظاهرات گسترده ضد تل آویو در بحرین کشتار رفح را محکوم کردند و خواستار لغو عادی‌سازی روابط با رژیم اشغالگر صهیونیستی شدند. در همین ارتباط، تظاهرات دیگری در فرانسه برگزار شد و حامیان فلسطین کشتار آوارگان فلسطینی در رفح را محکوم کردند.

در کرانه باختری نیز، صدها فلسطینی در شهر جنین با سر دادن شعارهایی ضد اشغالگران کشتار فلسطینیان در رفح را محکوم کردند. در خبری بی‌سابقه، شبکه خبری الجزیره از تظاهرات گروهی از حامیان فلسطین در شهر «رفح» در شهر حیفای اشغالی خبر داد.

همچنین، تظاهرات مردم اردن مقابل سفارت اسرائیل در امان ضد جنایت هولناک اسرائیل در رفح برگزار شد. مردم بغداد نیز در حمایت از غزه و محکومیت نسل‌کشی ارتش اشغالگر صهیونیستی در رفح تظاهرات ضد اسرائیلی برگزار کردند.

جنگنده‌های متجاوز ارتش رژیم صهیونیستی یکشنبه شب، چادرهای آوارگان فلسطینی را در شمال‌غرب شهر رفح در جنوب نوار غزه بمباران کردند. در این جنایت تا این لحظه بیش از ۴۰ فلسطینی، شهید و ده‌ها نفر زخمی شده‌اند. جست‌وجو برای یافتن افراد زیر آوار مانده همچنان ادامه دارد.