مرحله دوم تمرینات آماده‌سازی در زنجان رضایت بخش است

زنجان- سرمربی تیم‌ملی بدمینتون زیر ۱۵ و ۱۷ سال پسران ایران از برگزاری مرحله دوم تمرینات آماده‌سازی این تیم در زنجان ابراز رضایت کرد.

غلامرضا باقری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به اینکه دومین مرحله از اردوی آمادگی تیم‌ملی زیر ۱۵ و ۱۷ سال پسران هم‌اکنون در آکادمی بین‌المللی استاد محمود انصاری زنجان در حال برگزاری است، گفت: این اردو از روز سوم خردادماه امسال آغاز شده است.

وی با یادآوری اینکه در این مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم‌ملی بدمینتون زیر ۱۵ و ۱۷ سال پسران ایران چهار ورزشکار حضور دارند، افزود: بازیکنان منتخب تیم‌ملی جوانان بدمینتون حاضر در این اردو امیرعلی احمدلو از استان مرکزی، امیرعلی محمدپور از استان خراسان رضوی، امیرعلی حاتمی از استان تهران و امیرحسین بحجتی از استان یزد هستند.

سرمربی تیم‌ملی بدمینتون زیر ۱۵ و ۱۷ سال پسران ایران با اشاره به اینکه مرحله دوم اردوی آمادگی تیم‌ملی بدمینتون نوجوانان به مدت ۱۰ روز خواهد بود، اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، قرار بود اردوی مرحله دوم از دوم خردادماه آغاز شود اما به دلیل بروز سانحه بالگرد برای رئیس‌جمهور و همراهان ایشان، این اردو با یک روز تأخیر شروع شد.

باقری با بیان اینکه این اردو به منظور آماده‌سازی تیم‌ملی منتخب جوانان پسران برای اعزام به مسابقات آسیای میانه در حال برگزاری است، خاطرنشان کرد: رقابت‌های مذکور قرار است طی روزهای ۱۳ تا ۲۱ خردادماه به میزبانی قزاقستان برگزار شود.