حساس ترین بازی فصل پیش‌روی استقلال است/ قهرمان مشخص می‌شود!

کارشناس فوتبال با بیان اینکه قهرمان لیگ در این هفته مشخص می شود گفت : حساس ترین بازی استقلال در این فصل با نساجی خواهد بود.

رسول غنی زاده در گفتگو با خبرنگار مهر و در خصوص دیدار حساس استقلال برابر نساجی مازندران گفت: لیگ امسال یکی از حساس ترین لیگ های چندسال اخیر است ، بالا و پایین جدول رقابت برای قهرمانی و سقوط نکردن به لیگ آزادگان بسیار دیدنی شده و علاقمندان به فوتبال لحظه شماری می کنند تا ببینند جمعه شب چه اتفاقات غیر قابل پیش بینی رخ خواهد داد. دیدار استقلال و نساجی دیدنی و حساس ترین بازی خواهد بود و چهره قهرمان را مشخص خواهد کرد .استقلال ببرد جام را پیش روی خود خواهد دید و اگر پیروز نشود شاید مجبور شود با قهرمانی خداحافظی کند بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم نکونام با تجربه چه نقشه هایی برای این دیدار در سر دارد و ایا می تواند باز هم برنده از زمین خارج شود یا خیر .

استقلال تمرکزش برروی برد باشد

کارشناس فوتبال در خصوص شرایط استقلال گفت : استقلال فصل پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و کسی فکر نمی کرد این تیم امیدی به قهرمانی داشته باشد اما وحدت و یکدلی در استقلال باعث شد تا این تیم هفته ها صدر نشین بوده و حالا هم اصلی ترین گزینه برای قهرمانی باشد .نکونام مربی پخته و با تجربه ای است و بطور حتم برای این دیدار حساس برنامه دارد .او باید از لحاظ روحی و روانی تیمش را آماده این دیدار کند اجازه ندهد حاشیه های فضای مجازی و برخی رسانه های وابسته به رقیب تمرکز تیم را به هم بزندوتیم از مسیر قهرمانی دور شود .استقلال باید یک بازی منطقی و با آرامش و بدور از استرس را انجام دهد . به سایر نتایج کاری نداشته باشد و تنها به هدفش که قهرمانی است فکر کندتا با حمایت هواداران برنده از زمین خارج شده تا همچنان صدر نشین باقی بماند و امیدش به قهرمانی بیشتر شود

استقلال مشکل کمبود بازیکن دارد

غنی زاده با ابراز نگرانی از فشردگی بازی ها در۳ هفته پایانی لیگ گفت : همه تیم ها باید در یازده روز سه بازی سنگین انجام دهند .تیم های که در نقل و انتقالات خوب بسته شدند هیچ نگرانی ندارند اما استقلال یکی از تیم های است که با مدیریت غلط نتوانست بازیکنان خوب جذب کند و دستش خالی ماند . در حال حاضر بازیکنان استقلال خسته هستند و این سه هفته پایانی که بازی ها فشرده انجام می شود می تواند به استقلال ضربه بزند . کمبود بازیکن باعث شده تا استقلال در تمامی بازی ها از یک تعداد خاص استفاده کند و باید کادر فنی تلاش کند تا هم از لحاظ روحی و روانی و هم از لحاظ آمادگی جسمانی تیم را آماده این سه هفته حساس کند تا تیم از این سه بازی سر بلند بیرون بیاید.

داوران اشتباه تاثیرگذار نداشته باشند

کارشناس فوتبال در خصوص عملکرد داوران در سه هفته پایانی لیگ گفت: به حساس ترین روزهای لیگ برای داوران رسیده ایم و قضاوت آنها نقش تعیین کننده ای در سقوط یا قهرمانی تیم ها دارد و یک اشتباه می تواند تمام زحمات یک تیم را بر باد بدهدپس انتظار داریم کمیته داوران در انتخاب داوران وسواس بیشتری به خرج بدهد تا دوران با تجربه بازی های سنگین را قضاوت کنند تا عدالت رعایت شده و حقی از تیمی ضایع نگردد.

هواداران استقلال کنار تیم باشند

وی در پایان خاطر نشان کرد: هواداران استقلال فصل پر اضطرابی را پشت سر گذاشتند ولی تیم را تنها نگذاشتند و حالا باید در این هفته های پایانی از تیم حمایت کنند .حضور آنها در این سه بازی می تواند در قهرمانی استقلال تاثیر گذار باشد و از آنان می خواهم در طول ۹۰ دقیقه فقط تیم خودشان را تشویق کنند تا استقلال بتواند با حمایت هواداران به نتیجه دلخواه دست پیدا کند .