حقدادی از حضور در انتخابات ژیمناستیک انصراف داد

عابد حقدادی با حضور در مجمع انتخاباتی فدراسیون ژیمناستیک از حضور در پست ریاست انصراف داد.

مهر: با توجه به اینکه عابد حقدادی در صحبت‌های خود اعلام نکرد قصد انصراف از انتخابات فدراسیون ژیمناستیک را دارد، این موضوع بلاتکلیف ماند، بنابراین سید محمد شرویش اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان پیشنهاد داد که با نمایندگان فدراسیون جهانی این موضوع را در میان بگذارند.

اسبقیان در مورد این موضوع تاکید کرد: چون آقای نوظهوری انصراف رسمی را اعلام کرد اما آقای حقدادی کلمه انصراف را به کار نبرد. باید مشورت کنیم و ببینیم که انصراف تلقی می‌شود یا خیر تا موازین فدراسیون جهانی رعایت شود.

وی در ادامه بعد از مشورت با نمایندگان فدراسیون جهانی گفت: این موضوع را به رأی می‌گذاریم که آیا با توجه به اینکه حقدادی مجمع را ترک کرده، هنوز به عنوان کاندید در این مجمع محسوب بشود یا خیر.

اعضای مجمع هم در این رأی گیری با بالا بردن دست خود اعلام کردند که حقدادی به عنوان کاندیدها در مجمع انتخاباتی حضور داشته باشد. اما پس از آن و در ادامه جریان رأی گیری، حقدادی با ارسال پیامک به اسبقیان اعلام کرد که از حضور در انتخابات انصراف داده و تنها نامزد باقی مانده زهرا اینچه درگاهی است، به این ترتیب حقدادی و نوظهوری دو نامزد انصراف داده از این انتخابات هستند.