مبالغ تجلیل از قهرمانان حتی پول چرخ اسکیت ما هم نمی‌شود

ملی‌پوش اسکیت ایران با انتقاد از مبالغی که برای تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران در نظر گرفته شد، گفت: هزینه چرخ اسکیت ما ۲۰ میلیون تومان است و این در حالی است که ۱۲ میلیون به ما هدیه دادند.

محمد سروش مهر ملی‌پوش اسکیت ایران در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، درباره برگزاری انتخابی تیم ملی و جابه جایی رکورد ملی در این رقابت‌ها گفت: خدا را شکر در مسابقات انتخابی تیم ملی توانستم رکورد ۱۰۰ متر سرعت را جابه جا کنم. در مسابقات انتخابی تیم ملی در دور اول هم توانستم رکورد ۲۰۰ متر سرعت را جابه جا کنم. خدا را شکر از شرایط آمادگی خوبی برخوردار هستم و امیدوارم فدراسیون هم اردوهای خوبی برای ما درنظر بگیرد. ما مسابقات جهانی ایتالیا را پیش رو داریم و باید برای این رقابت‌ها با همه توان به میدان برویم. همه رقبا در مسابقه انتخابی تیم ملی حضور داشتند و به عنوان عضو کوچکی از جامعه اسکیت با آن‌ها رقابت کردم البته رفاقت هم با هم داریم.

ملی‌پوش اسکیت در مورد تجلیل از قهرمانان خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم در مورد این موضوع صحبت نکنم بهتر است، متأسفانه مبالغی که برای تجلیل از قهرمانان در نظر گرفته بودند اصلاً راضی کننده نبود. این مبلغ پول یک دست چرخ ما هم نشد. به ما ۱۲ میلیون و ۵۰۰ دادند در حالی که هزینه چرخ اسکیت ما که در هر مسابقه و ماده‌ای شرکت می‌کنیم مبلغی در حدود ۱۸ تا ۲۰ میلیون تومان است. مبلغی که برای تجلیل از ورزشکاران در نظر گرفتند حتی هزینه یک دست چرخ ما هم نمی‌شود. ما فقط به خاطر عشقی که به این رشته داریم این ورزش را ادامه می‌دهیم و اصلاً به مسائل مالی توجهی نمی‌کنیم.

سروش مهر در مورد مسابقات جهانی ایتالیا اظهارداشت: با حریفان قدرتمندی که همگی از بهترین‌های جهان هستند باید رقابت کنیم، باید از نظر روحی و روانی کمی تقویت شویم و بدون استرس در مسابقات حضور پیدا کنیم تا بتوانیم پرچم ایران را به اهتزاز دربیاوریم. متأسفانه من در شهرستان شیراز تمرین می‌کنم و اصلاً آن‌ها توجهی به من ندارند به طوری که انگار نه انگار ورزشکار ملی به نام سروش مهر در این شهر وجود دارد. متأسفم که این شرایط برای من ورزشکار در شهر خودم وجود دارد. این موضوع باید از سوی هیأت پیگیری شود.