حضور مداح، باقری و افلاکی در کمپ تمرینی تکواندو المپیک

کمپ تمرینی مربیان و داوران حاضر در بازی های المپیک ۲۰۲۴ پاریس با حضور نمایندگان کشورمان به میزبانی کره جنوبی برگزار خواهد شد.

مهر: بر اساس برنامه ریزی انجام شده توسط فدراسیون جهانی تکواندو، کمپ تمرینی و هماهنگی مربیان و داوران حاضر در بازی‌های المپیک طی روزهای ۲۳ تا ۲۵ اردیبهشت ماه به میزبانی کره جنوبی در شهر «موجو» برگزار خواهد شد.

معصومه باقری داور بین المللی کشورمان که برای قضاوت در بازی‌های المپیک پاریس دعوت شده است به همراه مینو مداح و مجید افلاکی سرمربیان تیم‌های ملی تکواندو کشورمان جمعه شب برای حضور در این کمپ، تهران را به مقصد کره جنوبی ترک کردند.

در این کمپ آخرین قوانین و تغییرات در بخش داوری، شرایط و نحوه برگزاری مسابقات، نحوه و شرایط استفاده از کارت بازبینی فیلم در زمان اعتراض، اطلاعات مربوط به خدمات پزشکی و وضعیت اضطراری در جریان مسابقات، مدیریت بازی با ورزشکاران و شبیه سازی امتیازدهی و پروسه استفاده از محافظ‌های الکترونیکی (هوگوها) برای حاضرین تشریح خواهد شد. این کلاس‌ها در مواردی به صورت مشترک و با مجزا برای داوران و مربیان برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است مداح و افلاکی شب گذشته به همراه تیم ملی پومسه راهی قطر شده و از آنجا به کره جنوبی سفر کردند و پس از پایان این دوره، شهر «اینچئون» کره جنوبی را به مقصد «دانانگ» در ویتنام ترک می‌کنند تا پیش از شروع مسابقات قهرمانی آسیا به اعضای تیم ملی ملحق شوند.