عملیات «وعده صادق» حرکت جدید راهبردی در دنیا ایجاد کرد

فرمانده کل ارتش گفت: پاسخ تنبیهی جمهوری اسلامی به رژیم صهیونیستی حرکت جدید راهبردی در دنیا ایجاد کرد.

مهر: امیر سرلشکر «سید عبدالرحیم موسوی» امروز در حاشیه آئین اعطای نشان فداکاری اهدایی از سوی فرمانده معظم کل قوا به پنج خانواده شهید و ۲ جانباز ارتش جمهوری اسلامی ایران در مشهد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید، عملیات‌های طوفان‌الاقصی و وعده صادق روند نابودی رژیم صهیونیستی را تسریع کرد و جهان به‌زودی از شر این غده سرطانی نجات پیدا می‌کند.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه دنیا و منطقه به قبل و بعد از این ۲ عملیات تقسیم می‌شود، تصریح کرد: همانطور که طوفان‌الاقصی و مقاومت غزه دنیا را به سمت جدید هدایت کرد، عملیات وعده صادق نیز باعث ایجاد یک حرکت جدید راهبردی در دنیا شد.

فرمانده کل ارتش گفت: ارتش برای انجام مأموریت خود که در چهارچوب قانون تعیین شده فعال است و با رصد تهدیدها و آینده‌پژوهی همواره خود را برای تهدیدهای آینده آماده می‌کند.

سرلشکر موسوی ادامه داد: بر همین اساس جذب نیروی انسانی، ساخت تجهیزات، آموزش‌ها، انتخاب واکنش و راهبرد و آنچه باید در هم‌افزایی با سایر نیروها انجام شود به طور مستمر در حال انجام است، تا اگر روزی نیاز شد مأموریت خود را به بهترین صورت ایفا کند.