پسران یک قدم تا فینال/ دختران در آستانه قهرمانی

تیم‌های ملی تنیس کمتر از ۱۲ سال دختران و پسران ایران مقابل نمایندگان اردن به برتری رسیدند تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، در ادمه برگزاری رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۲سال غرب آسیا در اردن نمایندگان کشورمان در سومین روز بازی ها به مصاف نمایندگان کشور میزبان رفتند.

در دیدارهای انفرادی و دونفره بخش پسران، آراد زینلی با نتیجه ۱-۶ و ۲-۶ از سد حریف خود عبور کرد و در دومین مسابقه انفرادی امیرکسری رنجبر با نتیجه ۰-۶ و ۱-۶ مقابل دیگر نماینده اردن به پیروزی رسید. در بخش دونفره تیم ایران با ترکیب رنجبر و زینلی با نتیجه ۱-۶ و ۳-۶ رقیب خود را شکست دادند تا این بازی با نتیجه ۳ بر صفر به سود نمایندگان نوجوان کشورمان به پایان برسد. به این ترتیب پسران کشورمان با صعود به مرحله نیمه‌نهایی امروز به مصاف عربستان می‌روند که در صورت برتری در این دیدار شاگردان امیرحسین اسفندیاری راهی فینال می‌شوند.

در بخش دختران و در رقابت انفرادی اول، شایلین ظفریکانی با نتیجه ۰-۶ و ۴-۶ حریف خود را برد و در دومین مسابقه انفرادی، لاوین حکیمی با نتیجه ۶-۷ و ۴-۶ مقابل رقیب خود شکست را پذیرا شد. دربخش دو نفره تیم ایران با ترکیب شایلین ظفریکانی و لاوین حکیمی به میدان رفت و موفق شد با برتری ۶ بر یک و ۶ بر ۲ این بازی را به سود خود خاتمه دهد تا این دیدار در نهایت با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم دختران ایران به پایان برسد. تیم دختران کشورمان امروز و در آخرین بازی خود رو در روی لبنان قرار خواهد گرفت که در صورت برتری عنوان قهرمانی این مسابقات را کسب خواهد کرد.

گفتنی است امیرکسری رنجبر، رادین تقوی و آراد زینلی با هدایت امیرحسین اسفندیاری و لاوین حکیمی، شایلین ظفریکایی و سوگند عالیشاهی با هدایت هنگامه عزیزی در این مسابقات حضور یافته‌اند. سرپرستی این تیم بر عهده سیدرضا کافی رئیس هیات تنیس خراسان شمالی است.

رقابت‌های تنیس کمتر از ۱۲سال غرب آسیا از سوم تا هشتم اردیبهشت ماه به میزبانی اردن آغاز شده و در حال برگزاری است.