اعلام حمایت وزارت ارشاد برای بازسازی مجموعه‌های بنیاد رودکی

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رییس هیات‌مدیره بنیاد رودکی، روز شنبه ۲۵ فروردین از مجموعه بنیاد رودکی بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بنیاد رودکی، سید محمود اسلامی با همراهی محمد اله‌یاری فومنی مدیرعامل، معاونین و مدیران این بنیاد از فعالیت‌های عمرانی در دست اقدام از جمله روند بهینه‌سازی صحنه و امکانات فنی، ماشینری و همچنین فضای عمومی تالارهای وحدت و رودکی، آرشیوهای نت و ساز، مرکز آموزش هنری شامل استودیو ، کلاس‌های آموزشی و کارگاه دکور بنیاد رودکی بازدید به عمل آورد.

اسلامی در این بازدید از نزدیک در جریان جزییات روند فعالیت‌های عمرانی مجموعه بنیاد، امکانات موجود در مراکز و همچنین نیازهای هر مرکز قرار گرفت و دستور لازم جهت بهینه سازی مجموعه برای پذیرایی شایسته تر از هنرمندان و علاقمندان برنامه‌های هنری را صادر کرد.

رییس هیات مدیره بنیاد رودکی در پایان این بازدید ضمن تأکید بر تداوم اقدامات صورت گرفته در بخش‌های عمرانی، پشتیبانی و بهسازی زیرساخت‌های فضاهای تحت اختیار بنیاد، با اشاره به منحصر به فرد بودن امکانات تالارها و تاکید بر میزبانی شایسته از برنامه‌های هنری و مخاطبان در خصوص حمایت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای پیشبرد اهداف تعیین شده در حوزه‌های عمرانی اعلام آمادگی کرد.

وی همچنین در دیدار با همکاران بنیاد رودکی ضمن تبریک سال نو و عید سعید فطر، از تلاش‌های سال گذشته آنها قدردانی کرد.