سرپرست ستاد پدافند غیرعامل هلال‌احمر منصوب شد

رییس جمعیت هلال احمر در حکمی سرپرست ستاد پدافند غیر عامل این جمعیت را منصوب کرد.

مهر نوشت: به نقل از جمعیت هلال احمر؛ پیرحسین کولیوند، رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی سرپرست ستاد پدافند غیر عامل این جمعیت را منصوب کرد. متن این حکم به شرح زیر است:

نظر به شایستگی تعهد و سوابق مفید و ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان “سرپرست ستاد پدافند غیر عامل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب می‌شوید.

با عنایت به زمینه وجود تهدیدات بالقوه و خطرات طبیعی و غیر طبیعی و با توجه به ضرورت دفاع و مقابله کامل به منظور کاهش آسیب پذیری از جنابعالی انتظار دارم ضمن بهره‌مندی از پتانسیل‌های درون سازمانی و برون سازمانی و با پایبندی به اصول و معیارهای پدافند غیر عامل تمام همت و توان اجرایی خویش را در راستای تکمیل زنجیره دفاعی کشور تقویت و ارتقا سطح آمادگی نیروی انسانی توسعه تجهیزات و مقاوم سازی اماکن جهت مواقع بحرانی به کار گیرید.

امید است با استعانت از خداوند متعال در جهت رسیدن به اهداف ماندگار جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گام‌های اساسی برداشته و با فصل‌الخطاب قرار دادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در سایه همدلی هم افزایی و همراهی مدیران و همچنین استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در سازمان پدافند غیر عامل و انجام وظایف پیروز و سربلند باشید.