پیکر مطهر شهید گمنام در فدراسیون تیراندازی تشییع شد

پیکر مطهر شهید گمنام که پس از ۴۰ سال وارد کشورمان شده بود با حضور جامعه بزرگ ورزش صبح امروز در محل فدراسیون تیراندازی تشییع شد.

مهر: مراسم تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید گمنام ۸ سال دفاع مقدس، همزمان با ایام شهادت امام علی (ع) و با حضور جمعی از مسوولان کشوری و لشگری، مسوولان وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک، ورزشکاران و خانواده تیراندازی و عموم مردم از ساعت ۱۰ صبح امروز چهارشنبه، ۱۵ فروردین ماه در محل فدراسیون تیراندازی برگزار شد.

مرتضی قربانی رییس فدراسیون تیراندازی، در این خصوص اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده و موافقت رییس ستاد کل نیروهای مسلح، پیکر این شهید گمنام امروز همزمان با شب‌های قدر و با استقبال گرم جامعه ورزشکار در فدراسیون تیراندازی به خاک سپرده شد.

پیکر مطهر شهید گمنام در فدراسیون تیراندازی تشییع شد

محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان در حاشیه این مراسم ضمن عرض تسلیت شهادت سرداران کشورمان در کنسولگری ایران در سوریه اظهار داشت: اتفاق تلخ رخ داده در کنسولگری ایران در سوریه بار دیگر چهره زشت و پلید رژیم صهیونیست را به نمایش گذاشت. این اتفاق تلخ را به مردم و خانواده این شهدای عزیز تسلیت عرض می کنم.

وی افزود: این شهدا خودشان از پهلوانان عرصه‌های جهاد و شهادت بودند که باید سر مشق زندگی همه ورزشکاران و قهرمانان قرار بگیرند. حضور جامعه ورزش در این مراسم باعث ایجاد وحدت و همگرایی در خانواده بزرگ ورزش می‌شود. یاد و نام همه این شهدا را گرامی می‌داریم و حملات دردناک رژیم صهیونیست به نوار غزه را نیز محکوم می‌کنیم.