اسبقیان: تغییرات در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری مثبت است

معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد با حضور مازیار ناظمی در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری نگرانی بابت این فدراسیون وجود ندارد.

مهر: سیدمحمدشروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان امروز جمعه ۱۰ فروردین با حضور در پیست اتومبیلرانی مجموعه ورزشی آزادی تهران با مازیار ناظمی دیدار و گفتگو کرد.

در این بازدید که دو ساعت به طول انجامید شروین اسبقیان ضمن بازدید از پیست های اتومبیلرانی رانی و موتور کراس و Rc با مربیان و قهرمانان گفت و گو کرد.

اسبقیان: تغییرات در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری مثبت است

بازدید از آکادمی فدراسیون ، دیدار و گفتگو با ورزشکاران ، بازدید از پیست آرسی و گفتگو با مسوول کمیته این رشته مهیج، بازدید از پیست های موتورکراس و پارک سرویس های پیست‌ها از جمله برنامه های حضور دو ساعته معاون وزیر ورزش و جوانان بود.

اسبقیان پس از حضور و بازدید از امکانات فدراسیون گفت: فدراسیون در وضعیت مناسبی است و اقدامات خوب و مهمی در بخش های قهرمانی و همگانی و عمرانی انجام شده است و شاهد تغییرات مثبت هستیم مسلماً توسعه زیرساخت ها باعث پیشرفت این رشته می‌شود.

معاون قهرمانی وزیر ورزش و جوانان گفت: آقای ناظمی خودشان در وزارت ورزش سابقه خوبی دارند، با ورزش قهرمانی و نیز همگانی آشنایی کاملی دارد و یک چهره علمی و فرهنگی در ورزش هستند و با حضورشان در این فدراسیون هیچ نگرانی نداریم.

اسبقیان: تغییرات در فدراسیون اتومبیلرانی و موتورسواری مثبت است

شروین اسبقیان افزود: وزارت ورزش و جوانان تمام قد حامی فدراسیون و همه ورزشکاران آن است و امیدواریم بزودی به همراه وزیر ورزش و جوانان در مسابقات ملی این فدراسیون حاضر شویم

معاون وزیر ورزش و جوانان در پایان گفت: نباید بگذاریم کوچکترین نقطه ضعف کار بزرگ فدراسیون را تخریب کند از آقای ناظمی می خواهم بدون نقصان به حرکت رو به جلو ادامه بدهید.