معرفی آموزشگاه زبان در غرب تهران

یادگیری زبان یکی از چالش های زندگی متقاضیان است و پیدا کردن یک آموزشگاه خوب نیز از دغدغه های اصلی زبان آموزان است. آموزشگاه های زبان معتبری در سطح شهر تهران وجود دارند که به آموزش زبان به صورت دقیق و کاربردی می پردازند. یکی از ویژگی های مهم یک آموزشگاه زبان، نزدیک بودن آن به محل زندگی یا کار است تا به راحتی بتوانید در دوره های آموزشی زبان شرکت کنید. در اینجا ما می خواهیم به معرفی بهترین آموزشگاه زبان غرب تهران بپردازیم تا شما در انتخاب یک آموزشگاه خوب راهنمایی کنیم.

۱. آموزشگاه زبان دهخدا

موسسه زبان دهخدا، یکی از آموزشگاه های با سابقه و معتبر زبان می باشد که در غرب تهران جنت آباد جنوبی واقع است که دارای مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش می باشد. این موسسه غیر از این شعبه، شعبه دیگری نداشته و به آموزش زبان های مختلف به صورت حضوری و آنلاین می پردازد.

کلاس های موسسه دهخدا به دو صورت خصوصی و گروهی برگزار می شود و شرایط اعزام استاد به منزل و کار را نیز ایجاد کرده است. در این موسسه از اساتید مجرب و تحصیل کرده برای آموزش زبان آموزان استفاده می شود تا بهترین دوره های آموزشی را برای متقاضیان بوجود بیاورند و با کمک آخرین متدهای آموزشی سطح زبانی آنان را تقویت کنند و در پایان دوره های آموزشی به زبان آموزان مدارک معتبر ارائه می شود.

از خصوصیات برحسته این موسسه برگزاری دوره های آنلاین می باشد که در پلتفرم اختصاصی موسسه برگزار می شود و در تمامی طول مدت کلاس زبان آموزان از پشتیبانی فنی برخوردار خواهند بود.

جدا از کلاس های آموزش زبان، کلاس های آمادگی آزمون های بین المللی از جمله آیلتس، تافل، PTE، OET، دولینگو و… برگزار می شوند. برای ثبت نام، زبان آموزان ابتدا باید تعیین سطح شوند و سپس براساس شرایط شروع به یادگیری نمایند.

تعیین سطح و مشاوره در موسسه زبان دهخدا برای ثبت نام به صورت رایگان و آنلاین برگزار می شود و زبان اموزان نیازی به حضور در آموزشگاه را نخواهند داشت.

۲. آموزشگاه زبان سفیر

آموزشگاه زبان سفیر، یکی از بزرگترین و معتبرترین آموزشگاه های غرب تهران می باشد. این آموزشگاه دارای شعبه های زیاد در سراسر کشور است و دوره های آموزشی مختلفی برگزار می کند.

آموزشگاه سفیر با کمک اساتید باتجربه تلاش کرده است تا دوره های آموزشی متنوعی را برای زبان آموزان ایجاد کند و سطح زبانی آنان را ارتقا دهد.

این آموزشگاه کلاس های خود را به صورت خصوصی و گروهی برگزار می کند که هر کدام از این کلاس ها هم دارای دوره های آنلاین و هم دارای دوره های حضوری است. دوره های خصوصی آموزشگاه زبان سفیر در سامانه LMS سفیر و توسط اساتید باتجربه و تحصیل کرده برگزار می شود. کیفیت و ساعات تحصیلی دوره‌‌ های آنلاین تفاوتی با دوره‌ی حضوری ندارد و همچنین پس از پایان دوره با کسب نمره قبولی مدرک فارغ‌التحصیلی معتبر سفیر را دریافت می‌کنید.

۳. آموزشگاه زبان ایرانمهر

یکی از بهترین آموزشگاه‌ زبان در غرب تهران، آموزشگاه زبان ایرانمهر در شهرک غرب است که سابقه بسیار طولانی در برگزاری دوره های آموزشی زبان دارد. این آموزشگاه دارای شعبه های متعدد در سراسر کشور است و برای زبان آموزان دوره های آموزشی مختلفی را برگزار می کند.

آموزشگاه ایرانمهر با برگزاری کلاس های آموزشی به صورت آنلاین و حضوری به کمک اساتید مجرب به زبان آموزان کمک کرده است تا مهارت های زبانی خود را تقویت کنند و به هدف های خود از یادگیری زبان برسند.

از ویژگی های برجسته این آموزشگاه استفاده از آخرین متدهای آموزشی و ارائه خدماتی چون مشاوره و پشتیبانی آموزشی برای زبان آموزان است.

۴. آموزشگاه زبان ملل

از بهترین آموزشگاه های زبان در غرب تهران، آموزشگاه زبان ملل است. این آموزشگاه با کمک اساتید برجسته و باتجربه و با استفاده از آخرین متدهای آموزشی به برگزاری دوره های آموزشی برای زبان آموزان می پردازد و آن ها را برای رسیدن به هدف شان کمک می کند.

از ویژگی های برجسته آموزشگاه زبان ملل، برگزاری آزمون های بین المللی می باشد. این امر باعث می شود تا زبان اموزان مهارت های زبانی خود را در سطح بین المللی بررسی و ارزیابی کنند و نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنند.

۵. آموزشگاه زبان ایران اروپا

موسسه زبان ایران اروپا که در سال ۱۳۸۸ تاسیس شد به عنوان یکی از مراکز آموزش زبان در غرب تهران، آموزشگاه زبان ایران اروپا دارا دو شعبه در غرب تهران می باشد که ارائه کننده دوره ‌های آموزشی زبان انگلیسی با تاکید بر پیشرفت در مهارت مکالمه زبان انگلیسی و آمادگی امتحانات بین المللی به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به افراد حقیقی و سازمان ها با بالاترین کیفیت است.

این آموزشگاه با کمک اساتید برجسته به برگزاری دوره های آموزشی زبان پرداخته است و با پایان دوره های آموزشی مدارک معتبر و رسمی را به زبان آموزان ارائه می کند.

۶. آموزشگاه زبان سیاتک

موسسه زبان سیتاک که دارای چهار شعبه در غرب تهران می باشد. این آموزشگاه یکی از با سابقه ترین آموزشگاه های زبان در غرب تهران می باشد. از ویژگی های بارز این آموزشگاه ارائه گواهینامه های بین المللی است که مورد تایید وزارت آموزش و پرورش است.

آموزشگاه زبان سیاتک کلاس های آموزشی خود را به صورت آنلاین و حضوری برای زبان آموزان برگزار می کند. همچنین این آموزشگاه برگزار کننده آزمون های Mock براساس استاندارد های بین المللی است.

آموزشگاه سیاتک با ارائه خدمات آموزشی به زبان آموزان کمک می کند تا در سطح مورد نظر خود در دوره های آموزشی شرکت کنند و با کمک اساتید باتجربه مهارت های زبانی خود را ارتقا دهند.