جوانان کشور تربیت یافته فرهنگ عاشورایی هستند

تهران- جانشین فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ گفت: جوانان کشور تربیت یافته فرهنگ عاشورایی هستند.

صدای فارس: سردار سرتیپ دوم پاسدار «محمود توکلی» در اجتماع بزرگ جوانان نقش‌آفرین گام دوم انقلاب اسلامی که در سالن شهید شیرودی برگزار شد اظهار داشت: مجاهدت‌های جوانان در دوران دفاع مقدس موجب شد تا نهال انقلاب اسلامی به ثمر بنشیند.

توکلی با بیان اینکه همه روزهای دوران دفاع مقدس ایام الله است گفت: سالروز شکست عملیات حصر آبادان یکی از ایام الله دفاع مقدس است؛ روزی که ظلمات بیگانه کنار زده شد و نور تجلی ارزش‌های الهی بر سرزمین ما مسلط شد.

جانشین فرمانده سپاه تهران بزرگ جوانان کشورمان را تربیت‌یافته فرهنگ عاشورایی دانست و افزود: جوانان در دوران دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا امنیت بر کشور حاکم شود.

وی با بیان اینکه تبعیت از ولایت فقیه از ویژگی‌های برجسته شهدای انقلاب اسلامی بود تأکید کرد: ما باید از شهدا الگو و از صحنه‌های مختلف تاریخ عبرت بگیریم و تابع فرمان امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) باشیم.

توکلی به فعالیت‌های جهادی جوانان در گام دوم انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: شما جوانان آینده‌سازان کشورمان هستید؛ لذا باید با تمام توان پای کار بیایید تا در پیشبرد اهداف و برنامه‌های انقلاب اسلامی مؤثر باشید.

منبع: مهر