ناهید کیانی: هر روز برای حضور در بازیهای المپیک آماده تر می‌شویم

ملی پوش تکواندو کشورمان اظهار داشت: الان در مرحله قدرت هستیم و هر چقدر می‌گذرد به مرحله سرعت می‌رسیم و به آمادگی ۱۰۰ درصد خود نزدیک‌تر می‌شویم.

مهر: ناهید کیانی در حاشیه نشست صمیمانه وزیر ورزش با نمایندگان ایران در المپیک، اظهار داشت: من خیلی خوشحالم که اینجا هستم، این گونه جلسه‌ها می‌تواند خیلی روی انگیزه ما تاثیرگذار باشد؛ مخصوصا اینکه با خانواده‌هایمان هستیم. خانواده‌ مهمترین سرمایه‌های ما در زندگی هستند و خوشحالیم که قدر آنها را هم می‌دانند.

ملی‌پوش تکواندو کار کشورمان اظهار داشت: من هر روز آماده‌تر از دیروز می‌شوم. امیدوارم بتوانم در المپیک ۱۰۰ درصد آمادگی خودم را ارائه بدهم. الان در فاز قدرت هستیم و هر چقدر می‌گذرد به فاز سرعت می‌رسیم و به آمادگی ۱۰۰درصد خود نزدیک‌تر می‌شویم. وی ادامه داد: حس خوبی دارد اینکه با مادرم در این جلسه حضور دارم. وزیر ورزش نیز همیشه به من لطف داشتند، یکبار هم خانه ما آمدند. ما به عنوان یک وزیر کشور به او نگاه نمی‌کنیم. همیشه با ما دوستانه رفتار کردند که این حس خوبی است.

کیانی اظهار داشت: ما ۱۰۰ درصد در این مسیر به حمایت خیلی زیاد مسئولان نیاز داریم.المپیک جایی نیست که من بخواهم با شرایط معمولی در آنجا حضور پیدا کنم و امیدوارم شرایط برای ما بهتر شود.

مادر ناهید کیانی نیز گفت: از خدا سپاسگزارم که چنین دختری به من داده. از مسئولان هم که او را کمک کردند، قدردانی می‌کنم. ناهید استعدادش را داشت ولی تا به اینجا را فکر نکرده بودم.