وضعیت جسمانی ایرانمنش رو به بهبود است/ترخیص تا هفته آینده

مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی امروز به عیادت رضا ایرانمنش رفت و ضمن پیگیری آخرین روند درمانی‌ او، با این بازیگر سینما و تلویزیون دیدار تازه کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، حسین قرایی مدیرکل روابط عمومی رسانه ملی امروز ۱۹ تیر به عیادت رضا ایرانمنش رفت که حامل سلام رئیس سازمان صداوسیما به این هنرمند پیشکسوت و ایثارگر بود و گفت: پیشکسوتان را سرمایه‌های عالم هنر و تلویزیون می‌دانیم و تلاش می‌کنیم قدردان نعماتی چون آنها باشیم.

وی به وظیفه دانستن نسبت به پیگیری و تداوم حمایت‌های سازمان در مسیر درمان ایرانمنش هم اشاره کرد و ضمن آرزوی سلامتی و طول عمر برای این هنرمند جانباز، عنوان کرد: رضا ایرانمنش در زمره بازیگران محبوب، ارزشمند و ماندگار تلویزیون و یادآور خاطرات خوشی برای مخاطبان رسانه ملی است.

قرایی اضافه کرد: خوشبختانه با اطلاعاتی که از کادر درمان دریافت کردیم این هنرمند پیشکسوت هفته آینده از بیمارستان مرخص خواهد شد.

رضا ایرانمنش، بازیگر پیشکسوت تلویزیون، تئاتر و سینما و جانباز شیمیایی جنگ تحمیلی، زاده هشتم اردیبهشت سال ۱۳۴۶ در جیرفت است. این هنرمند شناخته شده که بیش از ۶۰ سریال و فیلم سینمایی را در کارنامه دارد در آثار نمایشی مختلفی در تلویزیون به ایفای نقش پرداخته که از جمله شاخص‌ترین آنها می‌توان به «مردان آنجلس»، «ستایش»، «وفا»، «ترور»، «داستان یک شهر»، «تا صبح» و «مدرسه خورشید» اشاره کرد.