بازدید امیر واحدی از هیات عزاداری شهرک شهید شجاعی «نهاجا»

شب گذشته حجت الاسلام محمد حسنی و امیر سرتیپ واحدی با حضور در شهرک شهید شجاعی نیروی هوایی ارتش از هیئت‌های عزاداری این شهرک بازدید کردند.

مهر: حجت الاسلام عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش به همراه امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی نیروی هوایی ارتش در بازدید از هیئت‌های عزاداری شهرک شهید شجاعی نهاجا در جمع عزاداران گفت: انقلاب اسلامی ایران محصول هیئت‌های عزای امام حسین علیه السلام بود.

وی افزود: رزمندگان و شهدای هشت سال دفاع مقدس در همین هیئت‌ها تربیت شدند و امروز هم باید در همین هیئت‌ها زمینه ظهور حضرت ولیعصر عجل الله تعالی فرجه الشریف را فراهم کنیم و سربازان حضرتش باشیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حسنی اظهار کرد: هر شهیدی از کربلا یک خاصیت دارد، سعی کنیم با شهدای کربلا ارتباط معنوی بگیریم تا درهای آسمان و معنویت برای ما باز شود.

وی در پایان خاطر نشان کرد: بایستی برای بهره بیشتر از این جلسات نیت پاک، اعتقاد خالص و با جسم پاک و با وضو حاضر شویم.

امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی نیز در ادامه بیان کرد: اینجا جایی برای ساختن جسم، روح، ایمان و معنویاتمان است و جایی که باید نصایح و توصیه‌های بزرگان دینی‌مان را رعایت کنیم.

وی بابیان اینکه حضور جوان‌ها و نوجوان‌ها در هیئت‌ها نعمت است اظهار کرد: عهد ببندیم که تا سال بعد رذائل اخلاقی‌مان را کمتر کنیم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در پایان تصریح کرد: هر کاری برای ترویج فرهنگ حسینی و عزای امام حسین بکنیم کم است و ما آماده هر گونه کمک به برگزاری این مراسم خواهیم بود.