کنداکتور شبکه نسیم عوض شد/ پخش سری جدید «از سرگذشت»

با ایام سوگواری سید الشهدا (ع)، شبکه نسیم از روز گذشته شنبه ۱۶ تیر جدول پخش خود را تغییر داده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شبکه نسیم، شبکه نسیم برنامه‌های تولیدی جدیدی از جمله سری جدید «از سرگذشت»، «مجلس واقعه»، «باب الحسین (ع)»، «آن لحظه»، «من حسین (ع) را دوست دارم»، «نسیم آوا» و «با حسین (ع) حرف بزن» را در کنداکتور دهه اول محرم خود جانمایی کرده است.

سری جدید «از سرگذشت» به تهیه کنندگی محسن نجفی سولاری، کامران شهریوری و کارگردانی محمد پیوندی با اجرای علی اکبر قلیچ با دکوری متفاوت هر شب ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می‌شود. این برنامه در قسمت اول با مطرح کردن داستان سوژه اجتماعی و در قسمت دوم با حضور یک سلبریتی که زندگی خودش را مطرح می کند و در جایی که نقطه عطفی با سوژه اجتماعی دارد به قسمت دوم برنامه اضافه خواهد شد. در پایان هر قسمت یک کوله به مهمان های هر برنامه تقدیم خواهد شد تا در روز اربعین شاید مسافر سیدالشهدا (ع) باشند.

«مجلس واقعه» به تهیه کنندگی مصطفی احمدی یک برنامه آیین تعزیه خوانی شهیدان دشت کربلاست که هر شب ساعت ۲۲ از شبکه نسیم به روی آنتن می رود و در هر قسمت یک مجلس تعزیه خوانی برپا خواهد شد.

«باب الحسین (ع)» به تهیه کنندگی و کارگردانی علیرضا خوش بیان در شهادت سالار شهیدان هر شب به صورت زنده ساعت ۱۲ بامداد از شبکه نسیم پخش می شود. این برنامه با حضور مداحان معروف، کارشناس مذهبی و گفت و گو با مادران شهید و ایتم شریک روضه که به مداحان معروفی که در قید حیات نیستند، پرداخته می‌شود.

«آن لحظه» به تهیه کنندگی حسن کچویی و کارگردانی محمد کوهی اصفهانی با اجرای سعید ارشد هر شب ساعت ۱۹ از شبکه نسیم در ایام محرم به روی آنتن می رود. این برنامه با سبکی متفاوت و تلفیق تئاتر، مستند و گفت و گو با کارشناس به مسایل تاریخی و زنان تاثیرگذار از گذشته تا کنون خواهد پرداخت.

«من حسین (ع) را دوست دارم» به تهیه کنندگی و اجرای سامان ارس خان و کارگردانی سجاد ساعی هر شب ساعت ۲۰ از شبکه نسیم پخش خواهد شد. این برنامه در پنج شب اول محرم گفت و گو با چهره هایی است که تمام عمر خود را برای امام حسین (ع) گذاشتند و از شب ششم تا سیزدهم محرم به عزاداری های یزد پرداخته می شود.

«نسیم آوا» به تهیه کنندگی و با اجرای محمدرضا محبی دیگر برنامه تدارک دیده شده ایام ماه محرم این شبکه است که هر شب ساعت ۲۰:۳۰ از شبکه نسیم به روی آنتن خواهد رفت.

پخش تیتراژهای ماندگار فیلم و سریال های محرمی، موسیقی های محرمی، حضور خوانندگان جوان، گروه های سرود، کارشناس نوحه نواحی اصیل، نوحه خوانندگان معروف کشور در هیت ها و … از جمله بخش های این برنامه خواهد بود.

همچنین برگزیده فصل های پیشین مجموعه محبوب «باحسین (ع) حرف بزن» هر شب ساعت ۲۳ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.