حضور مردم در پای صندوقهای رای حماسه بود

حضور مردم در پای صندوقهای رای، علی رغم تلاش مستکبران و دشمنان مداخله جو، به معنای حقیقی یک حماسه بود.

مهر: حجت الاسلام سید ضیاالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پی حضور گسترده و پرشور آحاد ملت ایران در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پیامی صادر کرد.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌اللَّه‌الرّحمن‌الرّحیم
و اما بنعمه ربک فحدث

حضور پرشور و حداکثری و بی سابقه مردم در دوره ی دوم انتخابات ریاست جمهوری، و انتخاب رئیس جمهور منتخب جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان را به محضر ولی امر مسلمین امام خامنه ای عزیز و ملت شریف ایران تبریک می گویم.

حضور مردم در پای صندوقهای رای، علی رغم تلاش مستکبران و دشمنان مداخله جو که به خیال باطل خود می‌خواستند جمهوری اسلامی را از پشتوانه مردمی خود جدا قلمداد کنند، به معنای حقیقی یک حماسه بود.
حماسه ای که ملت ایران، از زن و مرد، پیر و جوان با هر سلیقه و گرایش سیاسی با لبیک گفتن به دعوت ولی امر مسلمین برای حضور حداکثری در انتخابات نقش آفریدند و برنده و پیروز این آزمون مهم و سرنوشت ساز شدند.

این‌جانب از جریانها و گروهها و احزاب سیاسی درخواست می نمایم بحث دل آزار برنده و بازنده را کنار بگذارند و به اختلافات دشمن شاد کن دامن نزنند، برنده‌ی این انتخابات ملت ایران است و بازنده‌ی این انتخابات، امریکا و صهیونیسم و دشمنان ملت ایرانند.

اکنون دوره رقابت به پایان رسیده و دوره ی رفاقت و همدلی برای حل مشکلات و ساختن ایران قوی و ادامه راه شهید رئیسی عزیز با استفاده از همه ی ظرفیت های علمی و نخبگان کشور فرا رسیده است.

این جانب لازم می‌دانم از آحاد کارکنان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و خانواده‌های محترم آنان که از پیشتازان خلق این حماسه‌ی بزرگ بودند تقدیر و تشکر نمایم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

سیدضیاءالدین آقاجان پور