شهید رییسی ریل دولت آینده را گذاشته است

وزیر آموزش و پرورش گفت: ریل دولت آینده را شهید رییسی گذاشته است و فارغ از آنکه چه کسی رییس جمهور شود، ریل برنامه هفتم پیشرفت کشور است که باعث شکوفایی کشور می‌شود.

مهر نوشت: رضامراد صحرایی با حضور در دبیرستان دخترانه شهید باهنر در دور دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و رأی خود را به صندوق انداخت.

وی همچنین با بیان اینکه انتخابات جلوه شور و نشاط و مشارکت مردم است گفت: الحمدلله در مرحله دوم به نظر می‌رسد مشارکت بیش از مرحله اول است و به فضل اللهی آنچه که اتفاق خواهد افتاد، تماماً خیر و برکت خواهد بود.

وی با بیان اینکه زمان انتخابات نابه هنگام بود، افزود: این انتخابات برنامه‌ریزی سریع و فشرده‌ای را به همراه داشت، انجام هر انتخاباتی یکسال طول می‌کشد اما این انتخابات حدود یک ماه طول کشید و در نتیجه شور و نشاطی که در این یک ماه ایجاد شده شایسته تحسین و تقدیر است.

وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هرچه که اتفاق بیفتد برای نظام مقدس اسلامی خیر و برکت است ادامه داد: هرکسی هم که رئیس جمهور شود رئیس جمهور کل ایران است و همه ایران باید به او کمک کنند تا در ماموریت‌هایی که برعهده دارد موفق باشد.

صحرایی با بیان اینکه کشور ما کشور مقتدری است و ریل آن محکم و مستحکم است تاکید کرد: هر کسی که رئیس جمهور بشود بر ریل انقلاب حرکت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: سیاست‌های کلی معلوم است، برنامه هفتم پیشرفت تصویب شده و ریل دولت آینده را شهید رئیسی گذاشته است و فارغ از آنکه چه کسی رئیس جمهور شود آن ریل برنامه هفتم پیشرفت کشور است که باعث شکوفایی کشور می‌شود.