کیومرث هاشمی: رئیس جمهور آینده ادامه دهنده حمایت شهید رئیسی باشد

اهالی ورزش در تهران با حضور در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی رای خود به رئیس جمهور آینده را به صندوق انداختند.

مهر: با در نظر گرفتن صندوق اختصاصی برای جامعه ورزش، بسیاری از قهرمانان، مسئولان و چهره‌های ورزشی از ساعت ۹ صبح امروز جمعه ۱۵ تیرماه با حضور در سالن شهید افراسیابی مجموعه ورزشی شهید شیرودی، رأی خود به رئیس جمهور آینده را در صندوق انداختند.

کیومرث هاشمی: شعبه اختصاصی اتفاق ویژه ای برای ورزش بود

وزیر ورزش و جوانان با تقدیر از حضور جامعه ورزش پای صندوق رای گفت: استقبال جامعه ورزش نسبت به دور اول بسیار بهتر است. خوشحالم که تدبیر شد تا جامعه ورزش با اتحاد بیشتر در یک صندوق رای اختصاصی شرکت کنند، قابل تقدیر است. همه رسانه ها هم فعالیت خیلی زیادی داشتند که قابل تقدیر است.

وی در مورد مطالبات جامعه ورزش از رئیس جمهور آینده گفت: در یک سالی که حضور داشتم سعی کردم صادقانه با جامعه ورزش تعامل کنیم و کنار هم باشیم. شهید رئیسی هم هر چه خواسته برای ورزش داشت برآورده کرد. ان شالله هر فردی که انتخاب می شود بتواند راه شهید رئیسی را ادامه دهد.

مناف هاشمی: انتظارات جامعه ورزش از رئیس جمهور آینده بالاست

دبیرکل کمیته ملی المپیک با تمجید از حضور اهالی ورزش پای صندوق های رای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری گفت: طبیعی است که اگر ورزش می خواهد موفق باشد باید مورد حمایت ویژه دولت قرار بگیرد. به همین خاطر انتظار این است که دولت آینده از نظر تامین بودجه و منابع مالی بتواند با برنامه دقیق و طولانی مدت اقتصاد ورزش، حوزه قهرمانی و همگانی را متحول کند. شک نداشته باشند که جامعه ورزش هم حامی دولت خواهد بود.

ماجدی: بار مسئولیت رئیس جمهور آینده سنگین شد

میرشاد ماجدی رئیس هیات فوتبال استان تهران و عضو هیات رئیس در این مورد گفت: حضور پرتعداد جامعه ورزش پای صندوق رای مسئولیت رئیس جمهور آینده را سنگین تر می کند. باید به ورزش به عنوان یک صنعت نگاه شود و بودجه ای که در سال های گذشته محقق نشده، باید از سوی رئیس جمهور آینده اختصاص پیدا کند.

میرجلیلی: دور دوم مثل فینال مسابقه است

مهدی میر جلیلی رییس بسیج ورزشکاران در مورد حضور در انتخابات گفت: عرصه انتخابات همچون میدان مسابقه بود و دور دوم به منزله فینال این مسابقه برای ورزشکاران است. ورزشکاران آمده اند تا با یک وفاق ملی برای ایران قوی در کنار هم باشند.

اسبقیان: حضور جامعه ورزش نشان از اتحاد و همدلی است

معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش نیز گفت: جامعه ورزش با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری پای صندوق رای حضور پیدا کردند که نشان از اتحاد و همدلی مردم کشورمان دارد. این حضور پاسخ محکمی به آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش صهیونیستی است. 

گزارش کامل حضور جامعه ورزش در همین خبر تکمیل می‌شود.