بی‌اخلاقی و تخریب هیچ کمکی به افزایش مشارکت نمی‌کند

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری باید اطرافیان و ستادهای انتخاباتی خود را کنترل کنند، چرا که بی‌اخلاقی و تخریب باعث افزایش مشارکت نمی‌شود.

فداحسین مالکی در گفتگو با خبرنگار مهر، با تاکید بر ضرورت رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و اطرافیان آنان، اظهار کرد: متأسفانه طی روزهای اخیر برخی از اطرافیان کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری بعضاً از تعابیر، القاب و مطالبی علیه رقیب استفاده کردند که به هیچ وجه در شأن ملت بزرگ ایران نیست.

وی بیان کرد: انتظار ما از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری آن است که تا انتخابات و حتی بعد از اعلام نتیجه انتخابات، اطرافیان و ستادهای انتخاباتی خود را کنترل کنند، چرا که بی‌اخلاقی، لجن‌پراکنی و تخریب رقیب هیچ کمکی به افزایش مشارکت نمی‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم ما فهیم هستند و اگر مطالب و برنامه‌های کاندیداهای انتخابات به درستی و با رعایت اخلاق اعلام شود، آن را می‌پذیرند و ترغیب به حضور در انتخابات می‌شوند، اما قطعاً مردم به های و هوی و تخریب روی خوش نشان نمی‌دهند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: هر یک از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که بتواند پیروز انتخابات شود، باید از همه ظرفیت‌ها استفاده کند و نباید خودش را نماینده و رئیس جمهور یک قشر یا گروه خاص بداند.