کتاب «پول تو در جیب من» چاپ شد

کتاب «پول تو در جیب من» نوشته تالیا براری زیارکلائی توسط انتشارات در مسیر آفتاب منتشر و راهی بازار نشر شد.

خبرگزاری مهر: کتاب «پول تو در جیب من» نوشته تالیا براری زیارکلائی به‌تازگی توسط انتشارات در مسیر آفتاب منتشر و راهی بازار نشر شده است.

نویسنده این‌کتاب می‌گوید تجارت، حقیقت جاودانه اقتصاد است. حضرت امیرالمومنین علی (ع) گفته‌اند: «تجارت کنید تا خدا به شما برکت دهد؛ زیرا من از پیامبر خدا (ص) شنیده‌ام که فرمودند: روزی بر ۱۰ قِسم است که ۹ قِسم آن بر تجارت و یک قسم بر غیر آن.» مردم شبانه روز تلاش می‌کنند در حالیکه از آن ۹ قِسم غافل شده‌اند و همه با هم تلاش می‌کنند در آن یک قِسم سهم داشته باشند، وقت خود را صرف می‌کنیم و در انتها هم به چیز خاصی هم نمی‌رسیم.

وی در ادامه می‌گوید: تجارت صرفا مخصوص افرادی نیست که ژن خوب دارند. در کتاب «پول تو در جیب من» تشریح کرده‌ام تجارت متعلق به همه مردم است و امکان مردمی‌سازی تجارت با کمترین هزینه‌ها و ریسک صفر نیز وجود دارد. در این‌کتاب از ابتدایی‌ترین قسمت پول صحبت کرده‌ام و گفته‌ام پول کجاست و اثبات کرده‌ام پول زیاد در تجارت به دست می‌آید؛ به گونه‌ای که کسی نمی‌تواند اما و اگری در آن وارد کند.

این‌کارشناس همچنین معتقد است تجارت متعلق به همه مردم است و امکان مردمی‌سازی تجارت با کمترین هزینه‌ها و ریسک صفر وجود دارد؛ به‌طوری که اگر شخصی بگوید، من فقط وقت دارم و سرمایه‌ای ندارم نیز بتواند تجارت کند.

براری زیارکلائی می‌گوید با گسترش صادرات، رونق حداکثری در چرخه تولید کشور و افزایش اشتغال شکل می‌گیرد و اگر فرهنگ تجارت رونق بگیرد، نه تنها هیچ جوان بیکاری نخواهیم داشت، بلکه مانند کشورهای پیشرفته دنیا برای کشورمان باید کارگر و کارمند جذب کنیم.