مشکل بازدارنده در مسیر آسیایی اسنوکربازان ایران

مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در حالی از روز جمعه به میزبانی عربستان آغاز می شود که هنوز ویزای ورزشکاران ایران برای حضور در این رقابت ها صادر نشده است.

مهر: مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا که سال گذشته به میزبانی ایران برگزار شد و با قهرمانی امیر سرخوش در رده سنی بزرگسالان همراه بود امسال در عربستان و شهر ریاض برگزار خواهد شد.

ایران از تیم های شرکت کننده در این دوره مسابقات است که در هر دو رده سنی بزرگسالان و زیر ۲۱ سال نماینده اعزامی خواهد داشت اگرچه هنوز ویزای بازیکنان شرکت کننده صادر نشده است.

اسنوکر قهرمانی آسیا از روز جمعه (۸ تیر) آغاز شده و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت. قرار است اسنوکربازان ملی پوش ایران روز چهارشنبه (۶ تیر) عازم عربستان شوند اما تا به امروز ویزای آنها صادر نشده است و همین مسئله حضور ایران در مسابقات و دفاع از عنوان قهرمانی را در هاله ای از ابهام قرار داده است.

مسابقات اسنوکر قهرمانی آسیا در سه بخش ۶ توپ، زیر ۲۱ سال و تیمی بزرگسالان و زیر ۲۱ سال برگزار می شود.

امیر سرخوش، علی قره گوزلو و آرمان دیناروند (بزرگسالان) همراه با تیرداد آزادی پور، شایان للگانی، شاهین سبزی و یزدان مکرم (زیر ۲۱ سال) اسنوکربازانی هستند که در ترکیب آسیایی ایران قرار گرفته اند.

سال گذشته در مسابقاتی که به میزبانی ایران برگزار شد، امیرسرخوش در بخش ۶ توپ قهرمان آسیا شد. در رده سنی زیر ۲۱ سال هم نمایندگان ایران دوم‌ و سوم شدند.