دلم می‌خواهد در «مهمونی غدیر» میان مردم باشم/ اشتیاق برای بازیگری

رضا رویگری بازیگر پیشکسوت و باسابقه با اشاره به علاقه‌اش برای حضور در «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» بیان کرد که علی رغم وضعیت جسمانی خود دوست دارد در این مهمانی و در میان مردم باشد.

مهر: همزمان با عید غدیر خم «مهمونی ۱۰ کیلومتری غدیر» برگزار می شود که امسال دومین سال برپایی این مهمانی است. برخی از هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر نیز مردم را به این مهمانی دعوت کرده اند.

رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون که او را با نقش ماندگار کیان در سریال «مختارنامه» می شناسیم از جمله کسانی است که از علاقه اش به حضور در این مهمونی و در میان مردم بودن، گفت. وی در این باره به خبرنگار مهر بیان کرد: ما مسلمان هستیم و به این ایام و روزهای مهم اعتقاد داریم. من هم دلم می خواهد در میان مردم باشم.

دلم می‌خواهد در «مهمونی غدیر» میان مردم باشم/ اشتیاق برای بازیگری

وی درباره دعوت از مردم برای حضور در این مهمانی عنوان کرد: من دوست دارم در میان مردم باشم با اینکه برایم بسیار سخت است در این مراسم حضور پیدا کنم. اما درباره حضور مردم باید گفت آنها خودشان بلد هستند که چه زمانی چه تصمیمی بگیرند. مردم هستند که با انتخاب درست شان به من درس می دهند و من نمی توانم به آنها درس بدهم.

رویگری با اشاره به وضعیت جسمانی و سلامتی خود بیان کرد: برای من بیرون رفتن سخت است اما با این حال دوست دارم در این روز در میان مردم باشم. اگر اتفاقی خوب باشد دوست دارم آن را انجام بدهم.

این بازیگر در پایان با اشاره به اینکه همچنان علاقه دارد در پروژه های سینمایی و تلویزیونی بازی کند، گفت: خیلی دوست دارم حالم بهتر شود و بتوانم‌ در پروژه‌ها حضور داشته باشم و به فضای بازیگری برگردم.