کماندار المپیکی ایران: کسب سهمیه نتیجه دو سال دوری از خانواده بود

مبینا فلاح که از حضور در آخرین مرحله رقابت های تیروکمان انتخابی المپیک موفق به کسب سهمیه شد، تاکید دارد که نتیجه دو سال زحمت و دوری از خانواده منجر به این سهمیه شده است.

مهر: در جریان رقابت های تیروکمان انتخابی المپیک که در آنتالیا ترکیه جریان دارد، مبینا فلاح با صعود به جمع هشت کماندار برتر سهمیه المپیک را از آن خود کند.

مبینا فلاح در مورد سهمیه ای که برای حضور در بازی های المپیک به دست اورد، گفت: بالاخره بعد از کلی تلاش و زحمت این سهیمه را گرفتم و توانسم به آنچه می خواستم، دست یابم.

وی با ابراز تشکر و قدرانی از کادر فنی تیم ملی تیروکمان و فدراسیون که حمایت های لازم را از او داشتند، ادامه داد: از تمام کسانی که در این مسیر من را همراهی کردند، تشکر می کنم.

فلاح تاکید کرد: حاصل دو سال اردو، اعزام و دوری از خانواده شد امروز که با قدرت میان کشورهای حاضر در مسابقات انتخابی المپیک خود را نشان دادم و سهمیه گرفتم.

این کماندار المپیکی با تاکید بر اینکه تیروکمان یک رشته تجهیزات محور است، تصریح کرد: از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک میخواهم نگاه ویژه تری به تیروکمان داشته باشند. در این رشته هنوز برای پیشرفت و مدال آوری جای زیادی داریم. اگر حمایت لازم صورت بگیرد، می توانیم نتایج بهتری کسب کنیم.

مبینا فلاح بعد از صعود به جمع هشت کماندار برتر مسابقات انتخابی المپیک و قطعی کردن سهمیه المپیکی خود، در مرحله یک چهارم و نیمه‌نهایی موفق شد ورزشکارانی از هند و اوکراین را با نتیجه ۶ بر ۴ و ۶ بر ۲ شکست دهد و راهی فینال شود. او در دیدار نهایی با نتیجه ۶ بر ۲ مقابل کمانداری از هند مغلوب شد و نایب قهرمان شد.